O firmie SenDec

 

SenDEC Corporation - to duża amerykańska korporacja założona w 1978 roku, producent szeregu unikalnych robotów montażowych do produkcji układów scalonych oraz analogowych i cyfrowych urządzeń pomiarowych.
Firma pracuje w oparciu o ponad 60 letnie doświadczenia poszczególnych członków korporacji, posiada ponad 18 światowych patentów, a jej wyroby cechuje innowacyjność, najwyższa jakość oraz nowoczesność w dziedzinie konstrukcji i technologii wytwarzania.

W dziedzinie technik pomiarowych oferowane liczniki czasu pracy są wyjątkowo małe, łatwe do instalacji, nie posiadają żadnych elementów mechanicznych dzięki czemu przeznaczone mogą być do prac w urządzeniach generujących silne wibracje i przeciążenia od 22g do 55 g.
 

Grupa liczników SenDec

Wszystkie typy liczników nie wymagają żadnego zasilania zewnętrznego, ponieważ opatentowane układy scalone firmy SenDEC® USA, w momencie generowania impulsu magnetycznego z układu magnes/kontaktron jak i pola indukowanego przez świece zapłonową zliczają obroty i inicjują zliczanie godzin pracy z dokładnością do 0,1 godz..

Liczniki elektryczne na prąd stały lub zmienny zliczają czas, w którym są pod napięciem.

Wszystkie liczniki są odporne na wodę ( do 10 m) kurz, wibracje o sile 22 g, wstrząsy o sile 55 g.
Można je użytkować w zakresie temp. od minus 40 do + 70 C.

Wszystkie liczniki automatycznie rejestrują rzeczywisty czas pracy, bez możliwości wyzerowania, a pewne modele wskazują również aktualne obroty silnika oraz wyświetlają alarmy przypominające o wymianie oleju lub smaru.

Folder informacyjny SenDec

Grupa liczników SenDec

       

biuro@semitech.pl