O firmie Disab

DISAB Vacuum Technology AB. -  to szwedzka firma istniejąca od 1976 roku, uznany światowy producent stacjonarnych i mobilnych urządzeń wysokiej próżni.
Produkowane urządzenia przeznaczone są do zastosowań w dziedzinie ochrony środowiska, do usuwania materiałów niebezpiecznych i zaolejonych, jak również do stosowania w cementowniach, hutach, przy pracach budowlanych, wodno kanalizacyjnych, przy bezpiecznym usuwaniu azbestu oraz szeregu innych zastosowaniach technologicznych.

Urządzenia Centurion gwarantują wysoką jakość -  DISAB Vacuum Technology AB. od 1998 roku posiada certyfikat ISA 9001-2000.

Siedzibą firmy jest miejscowość w Eslöv niedaleko Lundu, na południu Szwecji. Na terenie fabryki o powierzchni 23,5 ha produkowane są różne modele urządzeń ,,Centurion” do montażu na 3 i 4-czteroosiowych podwoziach, samochodowych naczepach oraz w wersjach kontenerowych do transportu tzw. ,,hakowcami”.

DISAB Vacuum Technology AB.
produkuje tez unikalne w skali światowej próżniowe maszyny kolejowe ,,RAILVAC” do mechanizacji robót torowych, wymiany kabli energetycznych i sygnalizacyjnych oraz do prac technicznych w systemach metra.
W strukturze firmy jej oddział
DISAB-TELLA AB. z fabryką w Vallentunie koło Stockholmu produkuje komponenty stacjonarnych systemów centralnego odkurzania, oraz mniejsze semi-mobilne i mobilne odkurzacze przemysłowe.

Zapraszamy do zapoznania się lub ściągnięcia folderów i artykułów o urządzeniach DISAB:

DISAB Vacuum Technology AB
Po Box 170, SE-241 23 Eslöv, Szwecja
Akermanskermans väg 24
tel: +46 413 55 43 00, fax: +46 413 55 43 01
e-mail: info@disab.se
http://www.disab.se


       

biuro@semitech.pl