Odkurzacze przemysłowe

 

Firma nasza specjalizuje się w sprzedaży urządzeń techniki próżniowej. W ofercie posiadamy odkurzacze przemysłowe, które mieszczą się w granicach mocy od 5,5 do 330 KW. W ofercie naszej znajdą Państwo akcesoria oraz części zamienne do tych urządzeń. W ofercie naszej znajduje się liczna ilość produktów dlatego służymy pomcą techniczną oraz doradztwem z zakresu obsługi oraz danych technicznych tych produktów a w tym odkurzaczy przemysłowych.
Odkurzacze przemysłowe dzielą się na:

  • Jednofazowe, np. Mistral Industrial lub Pneumatic. Charakteryzują się dużą siłą ssącą i dużym przepływem powietrza. W odkurzaczach przemysłowych Mistral znajduje się głowica z silnikiem tzw. by-pass, która jest bardzo dobrze tłumiona w celu zmniejszenia hałasu. Silnik jest zaprojektowany w ten sposób, aby nie wydmuchiwał pyłu i kurzu w wydalanym powietrzu.
  • Trójfazowe, a w tym Mistral, Zefiro, Export, Industrial, Heavy Duty, Extra Large Filter, Pneumatic. Odkurzacze przemysłowe trójfazowe przeznaczone są głównie wykonywania ciężkich prac gdzie warunki nie są zbytnio przyjazne. Ich moc sprawia, że przy sprzątaniu dużych zanieczyszczeń spisują się bardzo dobrze. Odkurzacze przemysłowe tego typu są znacznych gabarytów w związku z tym zazwyczaj transportowane są na specjalnych wózkach lub posiadają konstrukcję umożliwiającą swobodny transport odkurzacza.
  • Odkurzacze przemysłowe Air oraz Atex są to specjalistyczne odkurzacze, które mogą pracować w strefie zagrożenia wybuchem lub w bardzo trudnych, specyficznych warunkach.


       

biuro@semitech.pl